• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Z jakich powodów gram u bukmacherów?
W sumie znam wielu ludzi – przede wszystkim facetów, którzy lubią zakłady bukmacherskie. Doskonale znam ową dziedzinę, bo osobiście gram u bukmacherów od przynajmniej 10 lat. Chociaż oczywiście w trakcie swojej kariery nie wygrałem za wielu pieniędzy, to w sumie i tak będę nadal grał u bukmacherów!
Dlaczego? Cóż, prawda jest taka, że zasadniczo to moja sytuacja jest taka, iż lubię ten dreszczyk emocji – kiedy zdarza mi się obstawić zakłady bukmacherskie za znaczną część wypłaty, wreszcie czuję, że żyję. Chcę w trzeciej części tekstu napisać odrobinę na temat prawidłowego typowania spotkań.
Myślę, że obecnie fani obstawiania meczów mają sporo prostsze zadanie – przecież bez najmniejszego kłopotu można natrafić na te typy bukmacherskie, które być może nie są pewniakami, ale są w stanie w jakimś stopniu uchronić nas przed popełnieniem błędu. Czyli jeśli chciałbyś postawić na AC Milan w spotkaniu z Chelsea Londyn, lecz dowiadujesz się, iż duża grupa obstawiających optuje za tą drugą ekipą, ponieważ choćby są dużo lepiej przygotowani fizycznie, po prostu masz możliwość przemyśleć własną strategię. W dalszym ciągu będę grał u bukmacherów, Tobie także to radzę. No chyba, że nie jesteś pełnoletni.
źródło: reklama

Categories: Sport

Comments are closed.