• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie niejedna przychodnia opieki zdrowotnej – poczynając od jednoosobowych gabinetów, poprzez przychodnie, aż po kliniki, ma możliwość zapewnić sobie niezbędne produkty i aparaturę, które używane muszą być w codziennej pracy z osobami potrzebującymi pomocy lekarskiej.

Odbiorcą towarów sprzedawanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być zarówno lekarze wszystkich specjalizacji, jak i położne, psycholodzy, rehabilitanci, dentyści, ponad to również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy zapewniając wysokiej klasy, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Polecamy
Hurtownia sprzętu medycznego

Co można kupić w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie to materiały i sprzęt z wielu różnych dziedzin, jakie zawierają zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, ale także środki dezynfekcyjne, meble medyczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia akcesoriów i innego zaopatrzenia medycznego wspomaga również laboratoria medyczne, mając w ofercie szeroką ilość różnorodnych odczynników i akcesoriów z tej dziedziny. Wybrane z firm, których produkty są oferowane to np. Menzel Glaser, Kima i Alpha Diagnostics.

Hurtownie medyczne oferują produkty, które zaopatrują również centra fizjoterapii proponując stoły rehabilitacyjne, towary z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment hydroterapii oraz wózki inwalidzkie i inne.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z kolei materiały i asortyment dentystyczny, jaki oferuje sklep, obejmuje aż osiem tysięcy towarów dedykowanym dla stomatologów, specjalistów ortodoncji oraz techników dentystycznych. Wszystkie towary importowane są od najlepszych firm, do których należy m.in: Lascod, Polydentia, Microbrush. W dostępnym asortymencie znajduję się też firmy krajowe, twórcy następujących marek na przykład Poldent czy Chema.
Dostępne są towary takie jak materiały stomatologiczne takie jak amalgamaty i masy wyciskowe; materiały tymczasowe, znieczulenia, amalgamaty oraz wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany powyżej niewielki zarys asortymentu centrum materiałów medycznych to tylko niewielka część wszystkiego, co znajduje się zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.